O nas

Rentnowak to firma lokalna istniejąca na rynku od 2020 roku. Wspieramy naszych klientów poprzez wynajem sprzętu budowlanego i elektronarzędzi. Nasza misja to ułatwianie prac budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych, a nawet porządkowych naszym docelowym grupom klientów o różnych potrzebach.

Komu oferujemy nasze usługi?

Może się do nas zgłosić zarówno osoba prywatna, jak i firma. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów o różnych profilach działalności i oczekiwaniach względem naszych usług. Tworzymy oferty dopasowane indywidualnie do każdego klienta. Wiemy, że liczy się jakość oraz konkurencyjność, dlatego zawsze proponujemy najatrakcyjniejsze warianty kosztowe.

Jaki sprzęt oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się cały przekrój sprzętów przeznaczonych do prac budowlanych. Z nami każde prace instalacyjne czy wykończeniowe będą mogły zostać wykonane szybko i skutecznie. Posiadamy również sprzęt ogrodniczy i porządkowy.
Wynajmiesz u nas między innymi agregaty, kompresory, betoniarki, cyklinarki i szlifierki oraz:
  • Młoty i młotowiertarki
  • Nagrzewnice, osuszacze
  • Przecinarki do betonu i płytek
  • Wibratory i zacieraczki do betonu
  • Wiertnice
  • Zagęszczarki płytowe

A także urządzenia pomiarowe, kosze zsypowe, przyczepki, podnośniki, rusztowania i odkurzacze.

Co nas wyróżnia?

Wierzymy, że każdy klient wymaga indywidualnego traktowania, dlatego nasze podejście do każdej współpracy opiera się o szczegółowe potrzeby osób prywatnych i firm, które się do nas zgłaszają. W relacjach z klientami stawiamy na profesjonalizm, szybką realizację zamówień i elastyczność. Nasza oferta jest tak skonstruowana, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie usatysfakcjonowany.
Szukasz profesjonalnego sprzętu do prac budowlanych? Zadzwoń bądź napisz – na pewno skontaktujemy się z Tobą i razem poszukamy najlepszego rozwiązania. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług i mógł z łatwością prowadzić prace wykończeniowe, instalacyjne czy budowlane z wykorzystaniem sprzętu i akcesoriów od Rentnowak. Naszym priorytetem jest satysfakcja oraz zaproponowanie oferty szytej na miarę.